Deštné v Orlických horách

Skicentrum v Deštném v Orlických horách je kompletně vybavené lyžařské středisko, kde můžete lyžovat na 5-ti sjezdovkách, na které vás vyveze jedna sedačková lanovka a 6 vleků. Ve středisku je snowpark a upravované běžecké tratě po hřebenech Orlických hor. Možnost každodenního večerního lyžování na červené a modré sjezdovce. Velmi výhodné ceny skipasů pro školy s velkou slevou. Tento kurz je vhodný pro zdatné lyžaře i pro slabší lyžaře. V ceně kurzu je ubytování a polopenze. Dopravu si zajišťuje každý sám, jezdí linkový autobus z Prahy. Velmi výhodné a levné skipasy pro školy a málo lidí na sjezdovkách. Program kurzu: sjezdové lyžování nebo snowboarding.  Pro zájemce běžky.

Kurz pro lyžaře všech výkonností - prázdné sjezdovky a levné skipasy!!!

Sraz: 18.1. 2024 do 19 hod. na penzionu Satelit, doprava individuálně.

Návrat:  2. 2. 2024 večer

S sebou: sjezdové vybavení nebo snowboard, helma povinná! Běžecké vybavení je dobrovolné.

Vybavení je možno zapůjčit ve skiservisu na koleji A suterén. Půjčování: ut,čt,pá  před kurzem 10-12hod. Vracení: po, ut hned po kurzu 10-12hod Cena: 600kč

28.1. - 2.2. 2024

Cena kurzu pro studenty

3.500,- Kč

ubytování, polopenze

na penzionu Satelit, v 3-4 lůžkových pokojích.

Mapka střediska

Mapka Skicentrum Deštné