Deštné v Orlických horách – chata Květa (ZVK Č. 5)

Skicentrum v Deštném v Orlických horách je kompletně vybavené lyžařské středisko, kde můžete lyžovat na 5-ti sjezdovkách, na které vás vyveze jedna sedačková lanovka a 6 vleků. Ve středisku je snowpark a upravované běžecké tratě po hřebenech Orlických hor. Možnost každodenního večerního lyžování na červené a modré sjezdovce. Velmi výhodné ceny skipasů pro školy s velkou slevou. Tento kurz je vhodný i pro slabší lyžaře. Ubytování v horské chatě Orlice kousek od vleků. V ceně kurzu je ubytování se stravováním (plná penze). Dopravu si zajišťuje každý sám. Velmi výhodné a levné skipasy pro školy. Program kurzu: sjezdové lyžování nebo snowboarding  Pro zájemce běžky.

Kurz pro lyžaře všech výkonností. Zde si zalyžují i slabší lyžaři - prázdné sjezdovky a levné skipasy!!!

22.2. - 29.2.2020

Cena kurzu pro studenty

3.300,-Kč

Skipas si hradí každý sám.

Ubytování v horské chatě přímo u vleků.

Mapka střediska

Mapka Skicentrum Deštné