Pec pod Sněžkou  – Havlova bouda

Ski Pec pod Sněžkou patří mezi největší lyžařská střediska v České republice. 2 moderní čtyřsedačkové lanovky, 10 vleků s přepravní kapacitou 9 620 osob/hod., 11 km upravených sjezdovek, nejdelší a nejlépe osvětlený svah pro večerní lyžování, členitý freestyle park a upravené běžecké tratě okolo Krkonošské magistrály dělají ze Ski Pec jedno z nejkomplexnějších tuzemských středisek. Propojení skipasů s rezortem Černá hora-Jánské Lázně. Ubytování v horské chatě Havlova bouda přímo na sjezdovce Javor - vynikající poloha - na lyžích od dveří chaty na sjezdovku a zpět. Přímo u chaty večerní lyžování. V ceně kurzu je ubytování a stravování - polopenze. Dopravu do střediska si zajišťuje každý sám.  Program na kurzu: sjezdové lyžování nebo snowboarding, pro zájemce velmi dobré podmínky na běžky. V tomto termínu prázdné sjezdovky a lyžování bez front, slevy skipasů pro školy, v ceně skipasů i večerní lyžování.

2.1. - 7.1.2024

Cena kurzu pro studenty

2.700,-Kč

V ceně kurzu je ubytování, stravování – polopenze.

V ceně není doprava.

Ubytování

Ubytování v horské chatě Havlova bouda přímo na sjezdovce Javor – vynikající poloha – na lyžích od dveří chaty na sjezdovku a zpět.

Mapka střediska

Mapka SkiPec

Individuální.

Polopenze.

Vedoucí kurzu

Pozvánka vedoucího kurzu

"Pojeďte si užít české hory bez lidí. Bude pohoda – přes den lyžování a večer veselo."

Foto

Pec pod Sněžkou - lyžování  Pec pod Sněžkou - Smrk Pec pod Sněžkou - Zahrádky Pec pod Sněžkou - Sněžka Pec pod Sněžkou - Bramberk

Kde je Pec pod Sněžkou – Chata Havlova Bouda