PEC POD SNĚŽKOU – Lesní bouda

Velmi dobré podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování.

Ski Pec pod Sněžkou patří mezi největší lyžařská střediska v České republice. Dvě moderní čtyřsedačkové lanovky a 10 vleků s přepravní kapacitou 9 620 osob/hod., 11 km upravených sjezdovek, nejdelší a nejlépe osvětlený svah pro večerní lyžování, členitý freestyle park a upravené běžecké tratě okolo Krkonošské magistrály dělají ze Ski Pec jedno z nejkomplexnějších tuzemských středisek. Propojení skipasu i s oblastí Černé hory-Jánské Lázně.

Ubytování v typické horské chatě Lesní bouda na hřebeni Krkonoš napojená na lyžích na sjezdovku Bramberk a Zahrádky - vynikající poloha. Na lyžích od chaty na sjezdovku Zahrádky a z horní stanice lanovky Hnědý vrch na lyžích až k chatě. Vynikající poloha pro zájemce o běžky. Do této chaty jezdíme pravidelně - lyžování, chata, stravování, prima personál. V ceně je ubytování a celodenní stravování.

Dopravu do Pece si zajišťuje každý sám, skipasy za výhodné školní ceny s výraznou slevou. Program na kurzu: sjezdové lyžování nebo snowboarding, pro zájemce velmi dobré podmínky na běžky (dobrovolně - doporučujeme).

21.1. -  26.1.2024

Cena kurzu pro studenty

3.700,- Kč

ubytování,  plná penze,

Ubytování

Ubytování v typické horské chatě Lesní bouda na hřebeni Krkonoš napojená na lyžích na sjezdovku Bramberk a Zahrádky – vynikající poloha.

Mapka střediska

Mapka SkiPec

Individuální.

Plná penze.

Vedoucí kurzu

Pozvánka vedoucího kurzu

"Velmi oblíbený kurz a termín, kdy ještě není Pec přeplněna lyžaři."

Foto

Pec pod Sněžkou - lyžování  Pec pod Sněžkou - Smrk Pec pod Sněžkou - Zahrádky Pec pod Sněžkou - Sněžka Pec pod Sněžkou - Bramberk

Kde je Pec pod Sněžkou – Lesní Bouda