PEC POD SNĚŽKOU – Energetik (ZVK Č. 5)

Velmi dobré podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování.

Ski Pec pod Sněžkou patří mezi největší lyžařská střediska v České republice.  Dvě moderní čtyřsedačkové lanovky, 10 vleků s přepravní kapacitou 9 620 osob/hod., 11 km upravených sjezdovek, nejdelší a nejlépe osvětlený svah pro večerní lyžování, členitý freestyle park a upravené běžecké tratě okolo Krkonošské magistrály dělají ze Ski Pec jedno z nejkomplexnějších tuzemských středisek. Ubytování v hotelu Energetik přímo na sjezdovce Bramberk- vynikající poloha - na lyžích od chaty na sjezdovku a zpět ze sjezdovky na lyžích až ke dveřím. V hotelu je bazén, sauna, stolní tenis, restaurace – nadstandardní ubytování. V ceně kurzu je ubytování a stravování - plná penze, odvoz zavazadel a lyží z Pece na hotel. Doprava vlastní (linkový autobus z Prahy nebo vlastními auty).

Program na kurzu: sjezdové lyžování nebo snowboarding, pro zájemce velmi dobré podmínky na běžky. Výborné lyžování.

 

Termín

2.2. - 7.2.2020

 

Cena kurzu pro studenty

3.400,-Kč

V ceně kurzu je doprava autobusem ČZU na kurz, odvoz lyží a zavazadel rolbou až k chatě, ubytování a stravování - plná penze.

Skipas si hradí každý sám.

 

Ubytování

Ubytování v hotelu Energetik přímo na sjezdovce Bramberk- vynikající poloha - na lyžích od chaty na sjezdovku a zpět ze sjezdovky na lyžích až ke dveřím. V hotelu je bazén, sauna, stolní tenis, restaurace – nadstandardní ubytování.

 

Mapka střediska

 Mapka SkiPec

 

Doprava

Školním autobusem.

 

Stravování

Plná penze.

 

Vedoucí kurzu

 

 

Foto

Pec pod Sněžkou - lyžování  Pec pod Sněžkou - Smrk Pec pod Sněžkou - Zahrádky Pec pod Sněžkou - Sněžka Pec pod Sněžkou - Bramberk

 

Kde je Pec pod Sněžkou – Chata Havlova Bouda

Další články v rubrice

English ☰ Menu