Sportovní hry zaměstnanců

Sportovní hry zaměstnanců se pořádají na ČZU od roku 2002 a staly se pevným bodem v harmonogramu akademického roku. Tento sportovně společenský den se uskutečňuje v průběhu měsíce května v době ukončení letního semestru.

Sportovní hry mají 2 části:

Část soutěžní, kdy v 7 sportovních odvětvích bojují zaměstnanci jednotlivých fakult a rektorátu o celkového vítěze a titul mistra ČZU. Vítězné družstvo získává putovní pohár. Soutěžní sporty jsou: fotbal, volejbal, plavecké štafety 8x50 m, nohejbal, tenis, stolní tenis a petang. Turnaje v petangu se zúčastňují kapitáni družstev fakult a rektorátu (děkani a rektor).

Část rekreační zahrnuje turistický pochod a cyklistickou vyjížďku po okolí Suchdola.

Sportovní den je zakončen společenským večerem s vyhlášením výsledků a taneční zábavou.

Výsledky probělých ročníků her zaměstnanců ČZU
2002 Rektorát
2003 Technická fakulta