Volná místa na letních kurzech 2024

Jako každý rok i letos pro studenty Katedra tělesné výchovy připravuje letní sportovní kurzy. Z devatenácti pořádaných kurzů je sice většina zaplněna, ale několik volných míst  se ještě najde. Podívejte se na nabídku. Proklik Vás dostane na stránku kurzu, kde najdete všechny relevantní informace. V případě zájmu pak už jen stačí kontaktovat vedoucího kurzu.

# Datum Místo Vedoucí Cena Náplň
2. 26.5. - 31.5.2024 Základy horolezení Látová (latova@ktv.czu.cz 2 800,- + 300,- skalní lezení
3. 2.6. - 7.6.2024 Pálava - Windsurfing Hrabovský (hrabovsky@ktv.czu.cz) 2 700,- windsurfing, BV
7. 16.6. - 21.6. 2024  Doubí u Třeboně - hry Spurný (spurny@ktv.czu.cz 2 800,- míčové sporty, pobyt u jezera
9. 23.6. - 28.6. 2024 Slovensko - Roháče Vavrla (vavrla@ktv.czu.cz) 4 900,- vysokohorská turistika
14. 21.7. - 25.7. 2024 Rakouské řeky II. - Salza Miklík (miklik@ktv.czu.cz) 2 800,- + 50 € divoká voda, hory
15. 28.7. - 1.8. 2024 Rakouské řeky III. - Salza Miklík (miklik@ktv.czu.cz) 2 800,- + 50 € divoká voda, hory
18. 13.9. - 22.9. 2024 Chorvatsko - Umag Švejdar (svejdarr@ktv.czu.cz) 5 900,- moře, aerobik, hry, voda

Zpříjemněte si léto, nezapomenutelnými zážitky.