Rakouské řeky II (Salza)  – voda, hory

Sjíždění rakouské řeky Salzy (1-3ww) na dvoumístných raftech v podhůří Alp v krásné přírodě patří k nezapomenutelným zážitkům všech účastníků. Program je zpestřen lehkou ferratou (vysokohorská turistika) v nádherném přírodním prostředí a průstupem kaňonu řeky Enns. Pro lepší představu se podívejte na naše videa!

Červencový a srpnový kurz: je určen pro studenty, kteří umí plavat a mají základy pádlování na českých řekách! Začátečníky nebereme!

TERMÍN

21.7. - 25.7. 2024

CENA KURZU PRO STUDENTY

2.800,- Kč + 50€

V ceně je doprava autobusem, ubytování v chatičkách, používání veškerého sportovního materiálu.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v chatkách po 5 osobách. Bližší informace najdete na speciální vývěsce.

DOPRAVA

Doprava školním autobusem.