Španělsko I – moře,aerobik,hry

Španělsko I – moře,aerobik, hry

Krásné a klidné místo mimo masový turistický ruch přímo u moře na Costa Dorada - písčité pláže, skály, moře. Oblíbený kurz s 30-ti letou tradicí. Prosluněný pobyt plný pohybových aktivit patří mezi to nejlepší, co studentům v létě nabízíme - vodní sporty, šnorchlování, beachvolejbal, petang, kola, paddleboard, aerobik, koupání, výlety do Barcelony a Tarragony. Ubytování v apartmánech přímo u moře, doprava školním autobusem.

TERMÍN

30.8. - 8.9. 2024

CENA KURZU PRO STUDENTY

6.900,- Kč + 8€

V ceně je ubytování v apartmánech přímo u moře, doprava školním autobusem, pojištění léč. výloh, sportovní program.

UBYTOVÁNÍ

V apartmánech přímo u moře.

DOPRAVA

Doprava školním autobusem.