PEC POD SNĚŽKOU – Lesní bouda (ZVK Č. 8)

Velmi dobré podmínky pro sjezdové i běžecké lyžování.

Ski Pec pod Sněžkou patří mezi největší lyžařská střediska v České republice. Od letoška již 2 moderní čtyřsedačkové lanovky, 10 vleků s přepravní kapacitou 9 620 osob/hod., 11 km upravených sjezdovek, nejdelší a nejlépe osvětlený svah pro večerní lyžování, členitý freestyle park a upravené běžecké tratě okolo Krkonošské magistrály dělají ze Ski Pec jedno z nejkomplexnějších tuzemských středisek. Propojení skipasu i s oblastí Černé hory-Jánské Lázně.

Ubytování v typické horské chatě Lesní bouda na hřebeni Krkonoš napojená na lyžích na sjezdovku Bramberk a Zahrádky - vynikající poloha. Na lyžích od chaty na sjezdovku Zahrádky a z horní stanice lanovky Hnědý vrch na lyžích až k chatě. Vynikající poloha pro zájemce o běžky. Možnost večerního bruslení na přírodním kluzišti u chaty.

Program na kurzu: sjezdové lyžování nebo snowboarding, pro zájemce velmi dobré podmínky na běžky (dobrovolně - doporučujeme).

8.3. - 13.3.2020

Cena kurzu pro studenty

3.300,-Kč

V ceně je doprava školním autobusem do Pece, ubytování a stravování – plná penze.

Skipas si hradí každý sám – zajímavé ceny pro školní kurzy.

Ubytování

Ubytování v typické horské chatě Lesní bouda na hřebeni Krkonoš napojená na lyžích na sjezdovku Bramberk a Zahrádky – vynikající poloha.

Mapka střediska

Mapka SkiPec

Doprava

školné autobus, sraz 10:00 u menzy ČZU, odjezd 10:30

Plná penze.

Vedoucí kurzu

Mgr. Michal Štohanzl, Ph.D.

stohanzl@ktv.czu.cz

Pozvánka vedoucího kurzu

"Jarní lyžování za výhodné ceny skipasů"

Foto