FRANCIE – Les Menuires / 3 Vallées

Nejrozsáhlejší a největší lyžařské středisko v Evropě.

Les 3 Vallée v Savojských Alpách je top lyžařské středisko – nejrozsáhlejší a největší lyžařský areál Evropy zahrnuje střediska: Les Menuires a Val Thorens, Meribel a Mottaret, Courchevel. Celkem 600 km sjezdových tratí, 236 kabinových a sedačkových lanovek, 261 značených sjezdovek všech úrovní a čtyři třítisícové vrcholy. Prostě vynikající lyžařské podmínky pro sjezdaře a snowboardisty na dlouhých a upravených sjezdovkách, lyžování ve volných terénech. Můžete si zvolit alternativu lyžařského skipasu buď na celou oblast 3 údolí (600 km sjezdovek), nebo pouze na Les Menuires/Val Thorens (220 km sjezdovek).

Ubytování v Les Menuires na strategickém místě přímo u jedné kabinové lanovky. Alpské bydlení v apartmánech s kuchyňkou a sociálním zařízením. V ceně kurzu je doprava autobusem, ubytování, 6-ti denní skipas na celou oblast, pojištění léčebných výloh. Dražší kurz, ale nižší cena než u všech cestovních kanceláří.

8.3 - 16.3. 2024

Cena kurzu pro studenty

18.900,- Kč

Mapka střediska

Mapka 3 Vallées

Kliknutím mapku otevřete v plné velikosti.

Školním autobusem.

Vedoucí kurzu

Foto

Les Menuires 3 Vallées - Vallon 3 Vallées - Val Thorens 3 Vallées - Val Thorens - disco na sjezdovce 3 Vallées - Val Thorens - západ slunce 3 Vallées - Courchevel 3 Vallées - Val Thorens - kostel