Janov & Bedřichov – Jizerské hory – běžecký kurz

Kurz pro zájemce o běžecké lyžování. Ubytování na školní chatě v Janově blízko Bedřichova, který je centrem běžeckých stop Jizerských hor. Upravené kilometry běžeckých stop po hřebenech Jizerek a po trase Jizerské 50. Skvělá cena zahrnuje ubytování v horské chatě s možností vlastního vaření. Chata je zrekonstruována- nové pokoje, sociální zařízení, kuchyňka, společenská místnost, možnost parkování u chaty. V ceně není stravování a doprava. Dopravu si zajišťuje každý sám (z Prahy jezdí autobus), nebo ideálně se domluvit na spolujízdě, dvy týdny předem se domlouváme jak kdo jede.

Součástí kurzu je skvělý společenský večerní program. Samozřejmě dobrovolný!

Nedělě - Seznamovací Pub-kvíz /// Pondělí - Turnaj v piškvorkách /// Úterý - Saunia Liberec /// Středa - Orientační běh na sněhu /// Čtvrtek - Final crosscountry skiing party

21.1. - 26.1.2024

Cena kurzu pro studenty

900,-Kč

V ceně kurzu je ubytování a povlečení.

V ceně není stravování a doprava.

Ubytování

Ubytování na školní chatě v Janově blízko Bedřichova. Chata je zrekonstruována - nové pokoje, sociální zařízení, kuchyňka, společenská místnost, možnost parkování u chaty.

Individuální – dopravu si zajišťuje každý sám (z Prahy jezdí autobus).

Vlastní nebo restaurace. Na chatě je společná kuchyně a společenská místnost.

Vedoucí kurzu

Pozvánka

"Pojeďte si užít týden na běžkách v krásných stopách Jizerských hor. Vhodné jak pro sportovně orientované běžce, tak pro rekreační běžkaře a turisty. Příjemná domácí atmosféra školní chaty, kterou máme jen pro sebe."

Kde je Janov a Bedřichov

< div>