Janov & Bedřichov – Jizerské hory – běžecký kurz (ZVK č. 3 a 8)

Kurz pro zájemce o běžecké lyžování. Ubytování na školní chatě v Janově blízko Bedřichova, který je centrem běžeckých stop Jizerských hor. Upravené kilometry běžeckých stop po hřebenech Jizerek a po trase Jizerské 50. Skvělá cena zahrnuje ubytování v horské chatě s možností vlastního vaření. Chata je zrekonstruována- nové pokoje, sociální zařízení, kuchyňka, společenská místnost, možnost parkování u chaty. V ceně není stravování a doprava. Dopravu si zajišťuje každý sám (z Prahy jezdí autobus).

12.1 - 17.1.2020

Cena kurzu pro studenty

700,-Kč

V ceně kurzu je ubytování a povlečení.

V ceně není stravování a doprava.

Ubytování

Ubytování na školní chatě v Janově blízko Bedřichova. Chata je zrekonstruována - nové pokoje, sociální zařízení, kuchyňka, společenská místnost, možnost parkování u chaty.

Mapka střediska

Mapka Bedřichov

Kliknutím mapku otevřete v plné velikosti.

Doprava

Individuální – dopravu si zajišťuje každý sám (z Prahy jezdí autobus).

Vlastní vaření nebo restaurace.

Vedoucí kurzu

Pozvánka vedoucího kurzu

"Pojeďte si užít týden na běžkách v krásných stopách Jizerských hor. Vhodné jak pro sportovně orientované běžce, tak pro rekreační běžkaře a turisty. Příjemná domácí atmosféra školní chaty, kterou máme jen pro sebe."

Janov - skupinka Janov - na běžkách Janov - skupinka

Kde je Janov a Bedřichov