Slovensko – Nízké Tatry - Chopok

Lyžařské středisko Jasná - Nízké Tatry je největším lyžařským areálem na Slovensku, kde se pořádají závody světového poháru ve sjezdovém lyžování. Propojení severu a jihu Chopku nabízí bezpočet lyžařských možností. Na obou svazích Chopku je více než 50 km upravovaných sjezdovek všech obtížností, počet lanovek 13, počet vleků 14, nadmořská výška 1028-2024 m n.m. Ubytování přímo u sjezdovek. V ceně je doprava autobusem, ubytování, plná penze, 5-ti denní skipas.

Super cena !!! Za slunečného počasí se Chopok vyrovná rakouským alpským střediskům

24.3. - 28.3. 2024

Cena kurzu pro studenty

8.800,-Kč

V ceně je doprava autobusem, ubytování, plná penze, 5-ti denní skipas.

Přímo u sjezdovek.

Školním autobusem.