Zápočet z TV v zimním semestru 2020

Vážení studenti,

dovolujeme si vás informovat, že vzhledem k současnému vývoji epidemiologické situace nebude praktická výuka tělesné výchovy v zimním semestru 2020/2021 probíhat. Zápočet z předmětu tělesná výchova získáte po splnění teoretického testu v MOODLE.

Kód kurzu je RTX12Z Tělesná výchova ZS 20/21. Heslo pro zapsání se do kurzu není potřeba.

Test bude spuštěn od 2.11.2020 do 3.1.2021.

Studenti, kteří jsou přihlášeni na zimní lyžařský kurz, získají zápočet účastí na kurzu. Těchto studentů se test v MOODLE netýká.

Příští týden obdržíte pozvánku do MS TEAMS, kde bude možné připojit se k dobrovolným online lekcím - posilování s vlastním tělem, protahování... (účast na těchto lekcích nebude mít vliv na zápočet). Budeme rádi, když s námi budete cvičit i doma. Proběhlé lekce si můžete prohlédnout ze záznamu na FB katedry.

Držíme všem palce u testu a přejeme pevné zdraví!

Katedra tělesné výchovy