Zacvičte si s KTV pro zdraví

Milí studenti, zaměstnanci ČZU a přátelé KTV.

V současné době, kdy je většina z nás nějakým způsobem omezena na své pravidelné pohybové aktivitě a Vaše sportoviště jsou zavřená, trávíte bezesporu více času v sedě, čí jiné nevhodné pozici.  Abychom Vám tuto situaci pomohli aspoň trochu kompenzovat, připravili jsme si pro Vás on-line cvičení, které si můžete dát s námi živě, případně si ho pustit ze záznamu, na našem facebookovém profilu:

K cvičení není třeba žádných pomůcek, stačí Vám prostor 2 x 1m s podložkou, dekou apod. Půjde především o uvolnění přetížených oblastí Vašeo těla, kompenzační a mobilizační cvičení. Ty jsou vhodná jak pro pohybově inaktivní jedince, kteří chtějí s pohybem začít, tak pro sporťáky, kterým mohou naše vstupy pomoci v prevenci akutních i chronických zranění, odstranění funkčních poruch pohybového aparátu a ve své podstatě i k zvýšení jejich zdatnosti a výkonnosti.

Zveme Vás tímto na první on-line lekci čtyřicetiminutovku 27. 10. 2020 v 9:00

Těšíme se na „viděnou“ před monitorem/displejem.