Sport pro studenty mimo výuku TV v LS

Volné plavání v letním semestru

V letním semestru mají studenti možnost využít zdarma (po předložení ISIC) hodiny volného plavání v bazénu KTV ČZU.

Úterý 07:50 - 08:50
Středa 07:50 - 08:50

Posilovna v letním semestru

Všichni studenti mohou využívat služeb posilovny KTV ve v níže uvedených termínech.

Pondělí 17:15 - 21:45
Úterý 16:00 - 21:45
Středa 16:30 - 21:45
Čtvrtek 17:00 - 21:45
Pátek 13:15 - 20:00

Kapacita posilovny je maximálně 14 osob.

Aktivity se sportovním klubem TJ ČZU Praha

TJ ČZU je sportovní klub při České zemědělské univerzitě. Ve svých oddílech sdružuje zájemce o výkonnostní i rekreační sportování z řad studentů a zaměstnanců České zemědělské univerzity i z řad široké veřejnosti. I během letního semestru se můžřete zapojt do aktivit jednotliých oddílů a stás se členy TJ ČZU. Více informací najdete vždy na stránkách příslužného oddílu

Aerobik

Oddíl aerobiku nabízí lekce: Zumby, Rehabilitačního cvičení, Kruhového tréninku, Body formu, Pilates - více info zde.

Oddíl běžeckého lyžování

Oddíl běžeckého lyžování organizuje všestranné kondiční tréninky pro široké spektrum sportovců i nadšenců, vždy ve středu večer - více info zde