První ročníky a tělesná výchova na ČZU

Milí studenti,

veškeré informace ohledně výuky TV na ČZU najdete na těchto stránkách. Pokud Vás zajímá jak získat zápočet a přihlásit se na hodinu TV, klikněte na obrázek, nebo čtěte níže.

Jak získat zápočet a přihlásit se na hodinu TV

Zápočet z tělesné výchovy získám následovně (2 varianty aktivní účasti):

1)  budu chodit na hodinu TV, kterou si vyberu v rozvrhu

nabídka sportů - fotbal, florbal, basketbal, volejbal, frisbee, softbal, tenis, stolní tenis, posilovna, kruhový trénink, aerobik, bodyforming, pilates, plavání neplavci, začátečníci a pokročilí, kanoistika, aquaaerobik.

Počet studentů v hodinách je kapacitně omezený. Pokud se mi nepodaří přihlásit se do vybrané hodiny z důvodu obsazení, musím hledat další hodinu. Sport si vybírejte dle svých schopností a dovedností (neplavci nepůjdou na plavání pokročilých atd.)

Zapisování TV v rozvrhu proběhne – od 22.9. do 27.9.2020 přes is.czu.cz

Studenti FTZ, kteří mají TV pod názvem Physical Education for Development Workers mají svůj specifický kód RTZ03Z a na TV se hlásí jen pod tímto kódem! (hodina bude v úterý 11:25-12:40).

.2) pojedu na zimní výcvikový kurz

- při přihlašování si místo pravidelné hodiny tělesné výchovy zvolím ZIMNÍ VÝCVIKOVÝ KURZ (zimní výcvikový kurz bude v rozvrhu zobrazen pod sobotou 10:00) a zapíši se na něj elektronicky. Začátkem semestru si vyberu konkrétní kurz z nabídky kurzů a přihlásím se OSOBNĚ u vedoucího kurzu! Rozpis kurzů bude na webových stránkách začátkem října, kde budou uvedeny i podrobné informace o kurzech a přihlašování na ně. Osobní přihlášení provedu od 12. října co nejdříve, abych získal místo na vybraném kurzu.

- zimní výcvikové kurzy jsou určeny pouze pro aktivní lyžaře! Podmínkou je dovednost sjetí modré sjezdovky a jízda na vleku.

Pokud si zvolím výcvikový kurz, nepřihlašuji se již na hodinu TV!!!! Zápočet získám za účast na zimním výcvikovém kurzu.

3) jsem vrcholový sportovec

- pokud provozuji sport na vrcholové úrovni (extraliga, 1.liga, 2.liga), vytisknu formulář Osvobození z TV sportovní důvody, nechám ho potvrdit od sportovního klubu a předám ho co nejdříve vedoucímu TV pro svoji fakultu. Kdo nedosahuje příslušné sportovní výkonnosti, přihlásí se na hodinu TV!!! Povinností pro osvobozené ze sportovních důvodů je reprezentovat ČZU na Českých akademických hrách.

formulář zde

!!po dobu distanční výuky můžete formuláře svému vedoucímu TV posílat v elektronické podobě - fotka, scan na jeho e-mail!!

vedoucí TV pro fakulty zde

4) nemohu sportovat ze zdravotních důvodů

- pokud můj zdravotní stav nedovoluje navštěvovat hodiny TV, vytisknu formulář Osvobození z TV zdravotní důvody, tento formulář vyplní můj lékař a předám ho co nejdříve vedoucímu TV pro svoji fakultu. Zápočet získám za splnění teoretického testu (historie TV) ve zkouškovém období – termíny testů budou vypsány v UIS koncem semestru.

formulář zde

vedoucí TV pro fakulty zde

5) mám zápočet splněn z předchozího studia na ČZU

- uznávají se pouze zápočty z TV získané na ČZU, které nejsou starší více jak 5 let. Přepis zápočtu řeším s vedoucím TV pro svoji fakultu. Stačí, když přinesu vedoucímu TV elektronický výpis z UIS se splněným zápočtem, případně index, kde bude zápočet zapsán.