Anketa Nejlepší sportovec roku 2018 je vyhlášena

Pod záštitou rektora profesora Petra Skleničky vyhlašuje Katedra tělesné výchovy již 7. ročník Ceny rektora pro nejlepšího sportovce ČZU roku 2018.

Přihlášky je možné posílat na e-mail sportovec@czu.cz, a to až do 20. ledna 2019. Do soutěže je možné přihlásit sportovce, který studuje či studoval nebo pracuje či pracoval na ČZU kdykoli během období prosinec 2017–prosinec 2018 a v daném období dosáhl vynikajících sportovních úspěchů. Hodnoceny budou výkony na významných soutěžích, jako jsou olympijské hry, mistrovství světa či Evropy, světová univerziáda, akademická světová univerziáda, akademické mistrovství světa, mezinárodní akademické sportovní soutěže či reprezentace České republiky. Přihlášky budou následně posouzené odbornou porotou.
Při posílání přihlášky je nebytné dodržovat  náležitosti, které zjistíte v pravidlech soutěže. Při přihlášení 25 sportovců a více získá ocenění prvních 10 umístěných, ve hře je vysoká finančí odměna.