České akademické hry Brno 17. – 22.6.2018

Týden akademického sportu letos pořádá Masarykova univerzita v Brně. Přihlásit se může každý student - sportovec ČZU, který se prokáže platným indexem nebo během letošního školního roku řádně studia ukončil.

Přihlášky do 5.6.2018, osobně nebo v elektronické podobě na sekretariátu KTV ČZU.

V případě dotazů nás kontaktujte na e-mailu bauerova@ktv.czu.cz

Nutné údaje pro přihlášku:

• Příjmení, jméno, datum narození
  • Studijní ročník, fakulta
  • Mobil, mailová adresa
  • Sport - disciplína, popř. výkon (atletika) u OB číslo SI
  • Ubytování ano – ne (od – do) – 1 noc vč. snídaně hrazena pořádající organizací

Každý student ČZU – účastník ČAH – obdrží po akci na svůj účet zavedený v UIS částku pokrývající náklady na cestu a stravu ve výši 500,- Kč.

Umístění jednotlivců stupních vítězů bude ohodnoceno finanční odměnou 3000, 2000, 1000,- Kč – při více jak 4 účastnících v disciplíně.

Více informací naleznete na www.ceskeakademickehry.cz