Akademického mistrovství ČR v alpských disciplínách 2017

Závod FIS / UNI

Termín a místo: 18. - 19.2.2017 Bílá v Beskydech (N49°26´34.177“ E18°27´28.127“)

Pořadatel: CSA MENDELU Technické provedení SKI Bílá, z.s.

Disciplíny a kategorie:

• slalom ženy
  • obří slalom ženy
  • slalom muži
  • muži – závod v SG bude vyhodnocen v rámci Mistrovství ČR dne 1. 4. 2017 Špindl. Mlýn

Funkcionáři závodu:

• předseda org. výboru Mgr. Jakub Havel, PhD
  • sekretář PhDr. Vilém Podešva, CSc
  • ředitel závodu Ing. Martin Vrzgula
  • časomíra Ing. Igor Vala
  • technický delegát FIS Prof. Ing. Juraj Sinay / SVK

Přihlášky:

1. technické přihlášky dle on line systému OSÚ AD SLČR
  2. organizační přihlášky zašlou vysílající složky VŠ, fakult a VOŠ nejpozději do 10. 02. 2017 na havel@mendelu.cz, CSA MENDELU – Mgr. Jakub Havel, PhD., 616 00 Brno, Jana Babáka 3, +420 730 184 381

Všichni startující musí mít kódové číslo FIS. ČAUS platí účastníkům AM Ski pasy a startovné. Při prezentaci jsou povinni všichni studenti předložit doklad o studiu, absolventi 2016 kopii diplomu.

Případné odvolání do 14. 02. na webu SLČR – alpské disciplíny.

Ubytování: vlastní.

Závodní kancelář: Hotel Bauer Bílá v Beskydech