Zimní sportovní kurzy 2017 VYPSÁNY!

Přihlášky na zimní sportovní kurzy

Ode dneška, tedy od pondělí 26.9.2016 najdete v záložce Zimní kurzy seznam i podrobnosti ke kurzům na zimu 2016/2017. Stejné informace jsou také na nástěnkách KTV a na sociálních sitích KTV.

Ve zkratce, co vás čeká: Les Menuires / Les 3 Vallées (Francie), Nassfeld (Rakousko), Sestriere / Via Lattea (Itálie), Pec pod Sněžkou a Janov nad Nisou.

Ze sportovních aktivit se můžete těšit na lyžování, snowboarding, běžky a případně turistiku.

Přihlašování začíná za týden, tedy v pondělí 3.10.2016. U každého kurzu se ale může lišit čas a den, proto důkladně čtěte instrukce.

Vybírejte rychle, protože počet míst je omezen a kurzy se každoročně rychle plní. Vždy je nám to moc líto, ale jakmile se zaplní kapacita, musíme zájemce odmítat.