Zimní sportovní turnaje zaměstnanců ČZU

Výsledky najdete na konci článku.

18. ledna 2017 (středa) – volejbal (smíšená družstva 4 muži +2 ženy)
25. ledna 2017 (středa) – sálová kopaná (4 hráči)
1. února 2017 (středa) – stolní tenis
8. února 2017 (středa) – florbal

Turnajů ve volejbalu, fotbalu a florbalu se mohou zúčastnit družstva zaměstnanců jednotlivých fakult (FAPPZ, FLD, FTZ, FŽP, PEF, TF). Každá fakulta může přihlásit pouze jedno družstvo. Přihlášky je nutné poslat v daném termínu. Turnaje se hrají v tělocvičnách KTV vždy v daný den od 8.00 (stolní tenis od 9.00). Bližší informace najdete postupně na stránkách KTV www.ktv.czu.cz.

VOLEJBAL

Turnaj smíšených družstev jednotlivých fakult (4 muži + 2 ženy). Hrací systém bude určen podle počtu přihlášených družstev. Příhlášky je nutné podat do úterý 17.1.2017 do 10.00 mailem na mnovak@ktv.czu.cz nebo telefonicky 734 170 879. Turnaj se odehraje v obou tělocvičnách KTV od 8.00 (pokud nebude stanoveno jinak při malém počtu přihlášených družstev).

FOTBAL - SÁLOVÁ KOPANÁ

Hraje se ve velké tělocvičně KTV, počet hráčů 4 bez brankáře, střídání hráčů v průběhu hry, maximální počet hráčů v družstvu je 8. Hrací systém a délka utkání budou určeny podle počtu přihlášených družstev. Přihlášky je nutné podat do úterý 24.ledna 2017 do 10.00 u Jiřího Nose na nos@ktv.czu.cz nebo tel 728 835 026, kopii na bauerova@rektorat.czu.cz. Každá fakulta může postavit pouze jedno družstvo.

STOLNÍ TENIS

Turnaje ve stolním tenisu se může zúčastnit libovolný počet mužů a žen z jednotlivých pracovišť ČZU. Hrací systém a soutěže (dvojhry, čtyřhry, mixy) budou stanoveny podle počtu přihlášených zájemců. Čtyřhry nemusí hrát dvojice hráčů ze stejné fakulty. Přihlášky je nutno podat mailem řediteli turnaje Ivanovi Spurnému na mail spurny@ktv.czu.cz a kopii na sekretariát KTV bauerova@rektorat.czu.cz do úterý 31.ledna 2017 do 10.00. Případní příchozí v den turnaje budou do turnaje připsáni podle počtu účastníků, proto doporučujeme raději se předem přihlásit. Uveďte jméno, pracoviště, soutěž, kterou chcete hrát (dvojhra, čtyřhra, mix).

FLORBAL

Hraje se ve velké tělocvičně KTV, počet hráčů 4+1 (4 hráči + brankář) a mohou hrát i ženy. Hrací systém a délka utkání budou určeny podle počtu přihlášených družstev. Přihlášky je nutno podat do pondělí 6.února 2017 do 12.00 mailem nebo telefonicky na KTV u odb.as. Jana Křováčka, krovacekj@ktv.czu.cz , tel. 776 053 030, kopii na sekretariát KTV bauerova@rektorat.czu.cz, tel.linka 3672.

Začátek všech turnajů je stanoven vždy na daný termín od 8.00 – dle počtu přihlášených družstev a hráčů může ředitel turnaje posunout začátek na 9.00.

Rozlosování do turnajů ve fotbalu, volejbalu a florbalu a hrací systém bude proveden podle počtu zúčastněných družstev v den turnaje.

Výsledky turnaje ve volejbale 2017

Tradiční zimní volejbalový turnaj smíšených družstev zaměstnanců ČZU se uskutečnil ve středu 18.ledna 2017 v tělocvičně KTV za účasti čtyř týmů (FTZ, FŽP, R a TF). Turnaj se odehrál systémem každý s každým na dva vítězné sety. Po dramatickém průběhu si prvenství letos odnesli hráči Technické fakulty.

Konečná tabulka:

1. TF 2-1 5:2

2. R 2-1 5:3

3. FTZ 1-2 3:5

4. FŽP 1-2 2:5

(čísla v řádku znamenají: vítězství-porážky, vyhrané sety:prohrané sety)

Výsledky zápasů:

FŽP – TF 0:2, FŽP – FTZ 2:1, FŽP – R 0:2, TF – FTZ 2:0, TF – R 1:2, FTZ – R 2:1

Gratulujeme vítězům a všem děkujeme za účast a příjemný den strávený u volejbalu!

Výsledky turnaje v sálové kopané 2017

Turnaj se uskutečnil 25.1. dopoledne a zúčastnila se ho 4 družstva, která spolu systémem každý s každým sehrála 6 utkání. Každý zápas trval dvakrát 10 minut.

Pořadí :

1. Rektorát 3 0 0   13:3 9b
2. OIKT 1 1 1   10:8 4b
3. PEF 1 1 1   5:6 4b
4. FAPPZ 0 0 2:13 0b

Výsledky turnaje ve stolním tenisu 2017

Zimní turnaj zaměstnanců ČZU ve stolním tenisu pod vedením Mgr. Ivana Spurného proběhl 1.2.2017 v malé tělocvičně KTV za účasti 8 hráčů.

Vítězem se stal Josef Hrabovský (Rektorát) před druhým Vlastimilem Altman (TF) a třetím Michalem Novákem (Rektorát). Gratulujeme a všem děkujeme za účast.