Volná místa na letních sportovních kurzech 2022

Udělej si čas na sportovní kurz s KTV - týden sportu a zábavy pro všechny studenty!!!

Katedra TV pořádá každoročně pro všechny studenty atraktivní sportovní.

Seznam kurzů s volnými místy

Rakouské řeky 26. 5.-30. 5. 2022

vedoucí Miklík miklik@ktv.czu.cz                           2.700,- + 40 E

Atraktivní vodácký kurz na divoké řece Salze. Sjíždění řeky na gumových člunech v krásné přírodě doplněné vysokohorskou ferratou pro zájemce. Více informací a přihlášky u vedoucího kurzu.

Kurz jachtingu na Orlíku 19. 6. - 24. 6. 2022 a 10. 7. - 15. 7. 2022

vedoucí Hrabovský hrabovsky@ktv.czu.cz           2.100,-

Základy jachtingu na kajutových plachetnicích, pobyt na jezeře s koupáním a plachtěním. Bližší informace u vedoucího kurzu.

Cyklistický kurz na Šumavě 5. 6. - 10. 6.2022

vedoucí Švejdar svejdarr@ktv.czu.cz      2.400,-

Kurz pro zájemce o cykloturistiku na krásných cyklostezkách Šumavy (Nová Pec, Lipno, Schwarzenberský kanál, Stožec a mnoho dalších míst). Ubytování s polopenzí v penzionu. Bližší informace u vedoucího kurzu.

Fitness týden v Rumburku 19. 6. - 24. 6. 2022

vedoucí Janíková janikova@ktv.czu.cz    3.400,-

Sportovní týden plný nejrůznějších pohybových aktivit venku v přírodě k načerpání energie. Aerobik, kondiční trénink, pilates, kalanetika atd, výlety do přírody. Ubytování s plnou penzí v hotelu. Bližší informace u vedoucí kurzu.

Turistika v Krkonoších 17. 7.-23. 7. a 23. 7.-29. 7. 2022

vedoucí Novák mnovak@ktv.czu.cz                       2.800,-

Turistický kurz po krkonošských hřebenech, výstup na Sněžku (východ slunce na Sněžce), hory, pláně, stezky … Ubytování v horské chatě Havlovka v Peci pod Sněžkou s polopenzí. Bližší informace u vedoucího kurzu.

Cyklokurz Innská stezka 7.8.-12.8.2022

vedoucí Vavrla  vavrla@ktv.czu.cz           5.000,-

Cyklistický kurz po Innské stezce ze Svatého Mořice (Švýcarsko) až k německému jezeru Chiemsee. Jízda po cyklostezkách, náročnost lehká a střední, délky etap okolo 60 km. Doprovodný autobus, ubytování v kempech, kola vlastní horská nebo treková. Bližší informace u vedoucího kurzu.

Na těchto kurzech jsou stále volná místa. Všechny tyto kurzy zaručují prima zážitky a aktivně strávený čas v přírodě při sportu a v dobré partě. Neváhejte využít této nabídky a zpestřit si období studia. Můžete se naučit novým sportům, zdokonalit se ve svých sportech a poznat nové přátele.