Sportovní hry zaměstnanců ČZU 2018

Tradiční sportovní hry ČZU proběhnou ve sportovním areálu KTV ve čtvrtek 17. května 2018. Na programu je slavnostní zahájení od 8,00, sportovní soutěže mezi fakultami v plavání, fotbalu, volejbalu, nohejbalu, tenisu, stolním tenisu a petangu od 9,00 do 17,00 a večerní zakončení her v Klubu C od 19,00. Mezi nesoutěžní sporty patří tradiční turistický pochod a cyklistický výlet. Přihlášky a bližší informace naleznete v přiložených propozicích her.

Upozorňujeme na uzávěrku přihlášek na turistiku a cyklistiku, která je 29. dubna 2018.

Na hry srdečně zveme všechny zaměstnance.