Rozvrh hodin KTV v letním semestru 2016

Povinná tělesná výchova se vyučuje jako zápočtový předmět u 1. a 2. ročníku Fakulty lesnické a dřevařské, u 1. ročníku Fakulty lesnické a dřevařské, Fakulty životního prostředí, Technické fakulty, Provozně ekonomické fakulty a Fakulty tropického zemědělství a v 1. semestru 1. ročníku Fakulty agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů. Rozsah povinné výuky je vždy 1 krát týdně. Studenti si mohou vybrat ze široké nabídky sportů, které KTV nabízí - fotbal, basketbal, volejbal, florbal, softbal, tenis, stolní tenis, posilovna, posilování s vlastním tělem (kruhový trénink), atletika, aerobic v různých formách (body forming, dance aerobic, pilátes, velké míče, kalanetika), frisbee, plavání pro pokročilé a taiji.