Rektorský den 17.5.2022

Rektorský den se konal po dvouleté covidové pauze 17.5.2022 v areálu katedry tělesné výchovy ČZU. Pro studenty bylo připraveno 9 soutěžních sportů a 4 sporty nesoutěžní (canoe, dance aerobic, zumba a pilátes). Celkem se zúčastnilo přibližně 120 studentů.

Výsledky soutěžních sportů:

Nohejbal:

1. POCUC (TF)
  2. SVASPAK (PEF)
  3. COSIKDOSI (PEF)

Tenis muži:

1. Kotmel Miroslav FLD

Tenis ženy:

1. Fižová Vendula FLD

Stolní tenis muži:

1. Strnad Jakub (PEF)
  2. Verdes Vladislav (PEF)
  3. Pinkava Pavel (PEF)

Stolní tenis ženy:

1. Klášterková Eva (FAPPZ)
  2. Hüttnerová Tereza (FLD)
  3. Fižová Vendula (FLD)

Florbal:

1. Engineers (PEF + FLD + TF)
  2. Braun a spol (PEF)

Volejbal:

1. Suchdolský lamy (FŽP)
  2. AgroT(R)opy (FAPPZ + FTZ)
  3. Victrix (PEF)

Pivní štafeta:

1. TF A (TF)
  2. Mšice (FAPPZ)

Fotky z akce můžete najít na našem FB profilu.