České akademické hry Olomouc 2023

České akademické hry Olomouc

Letošní 21. ročník Českých akademický her bude hostit Univerzita Palackého v Olomouci a vysokoškolští sportovci tak po dvou letech zavítají zpátky do Olomouce. V hanácké metropoli budou v termínu 3.-7. září probíhat boje o titul Akademický mistr/mistyně v celkem 17 sportech. Mezi reprezentanty se objeví také účastníci akademických mistrovství světa, mezinárodních univerzitních mistrovství či světových univerziád.

Těšíme se na všechny sportovce z ČZU, kteří budou reprezentovat na této vyjímečné akci.

Přihlášky podávajte přes sekretariát katedry TV ČZU do 15. 8. 2023

emailem na: bauerova@ktv.czu.cz

Podrobnéjší pokyny, informace a prozice naleznete na www.ceskeakademickehry.cz