Běh "O pohár rektora ČZU" 2022

KTV pořádá 60. ročník

běhu „O pohár rektora ČZU

Datum konání:         středa 2.11.2022

Trať:                          vede částí obce Suchdol a Roztockým hájem (okruhy 3300 a 6600 m), dětské tratě 200m, 500m a 1000m na „Budovecké louce“

Popis trati:                terén a silnice

Start a cíl:                  přibližně 300m od KTV ČZU – směr zastávka Kamýcká a dále přes

křižovatku - cesta vyznačena šipkami a fábory

Přihlášky:                  na místě ve vestibulu KTV ČZU, uzávěrka 30 min. před startem kategorie

Startovné:                 děti, mládež, studenti ČZU a členové TJ ČZU zdarma, ostatní 50Kč

Kontakt, info:           stohanzl@ktv.czu.cz