Výsledky zimních turnajů zaměstnanců ČZU

V průběhu zkouškové období se v tělocvičnách KTV konaly čtyři turnaje ve čtyřech sportech – volejbal, sálová kopaná,stolní tenis, florbal.

Tradiční zimní volejbalový turnaj smíšených družstev se uskutečnil ve středu 18.ledna 2017 v tělocvičně KTV za účasti čtyř týmů (FTZ, FŽP, R a TF). Turnaj se odehrál systémem každý s každým na dva vítězné sety. Po dramatickém průběhu si prvenství letos odnesli hráči Technické fakulty.

Konečná tabulka – volejbal:
1. TF 2-1 5:2
2. R 2-1 5:3
3. FTZ 1-2 3:5
4. FŽP 1-2 2:5
(čísla v řádku znamenají: vítězství-porážky, vyhrané sety:prohrané sety)

Výsledky zápasů – volejbal:
FŽP – TF 0:2, FŽP – FTZ 2:1, FŽP – R 0:2, TF – FTZ 2:0, TF – R 1:2, FTZ – R 2:1

Turnaj v sálové kopané se uskutečnil 25.1. dopoledne a zúčastnila se ho 4 družstva, která spolu systémem každý s každým sehrála 6 utkání. Každý zápas trval dvakrát 10 minut.

Pořadí – sálová kopaná:

1. Rektorát 3 0 0   13:3 9b
2. OIKT 1 1 1   10:8 4b
3. PEF 1 1 1   5:6 4b
4. FAPPZ 0 0 2:13 0b

Zimní turnaj zaměstnanců ČZU ve stolním tenisu pod vedením Mgr. Ivana Spurného proběhl 1.2.2017 v malé tělocvičně KTV za účasti 8 hráčů. Vítězem se stal Josef Hrabovský (Rektorát) před druhým Vlastimilem Altman (TF) a třetím Michalem Novákem (Rektorát).

Gratulujeme  a všem děkujeme za účast a příjemné dny strávené sportem!