Sportovní hry zaměstnanců ČZU 2020

19. ročník Sportovních her zaměstnanců ČZU se měl uskutečnit 14. května 2020.

Vzhledem k současné situaci, kdy se hromadně ruší významné sportovní akce tohoto roku (LOH, ME ve fotbale, Wimbledon a další), rušíme i my letošní ročník SH ČZU. Tím pádem nebude ani vyhlášen mistr univerzity 2020.

Nicméně v případě, že se současná situace zklidní a dožijeme se zase normálního stavu, připravili bychom v menším rozsahu sportovní den pro zaměstnance v druhé polovině září. Šlo by o sportovní aktivity nesoutěžního charakteru, které bychom upřesnili a závěr dne by proběhl zábavou v Klubu C jako oslava návratu k normálnímu akademickému životu.

Za KTV přejeme všem pevné zdraví a klidné dny s heslem Sportem proti virům.

Dušan Vavrla - KTV