Sportovní hry zaměstnanců ČZU 2019

KTV zve všechny zaměstnance ČZU k účasti na sportovních hrách.
Nezapomeňte se přihlásit v termínu (viz propozice her) !

SPORTOVNÍ AREÁL ČZU V PRAZE
16.5.2019

• 8:15 - slavnostní zahájení SH v arálu KTV
  • 9:00 - 17:00 - sportovní soutěže
  • 18:00 - 23:00 - společenský večer, slavnostní vyhlášení vítězů a taneční zábava v Klubu C

Propozice soutěží

Sportovní hry zaměstnanců ČZU jako přebory mezi jednotlivými fakultami v různých sportovních odvětvích o celkového vítěze
a mistra ČZU v roce 2019.

Družstva

• Rektorátní pracoviště (REKTORÁT)
  • Fakulta agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů (FAPPZ)
  • Fakulta lesnická a dřevařská (FLD)
  • Fakulta tropického zemědělství (FTZ)
  • Fakulta životního prostředí (FŽP)
  • Provozně ekonomická fakulta (PEF)
  • Technická fakulta (TF)

Sportovní odvětví

• Malá kopaná (venkovní hřiště)
  • Volejbal (antukové kurty)
  • Nohejbal (umělé venkovní hřiště)
  • Tenis (venkovní kurty)
  • Stolní tenis (malá tělocvična)
  • Plavání (bazén)
  • Petang (pískové hřiště na BV)

Nesoutěžní sportovní aktivity

• turistický pochod a cyklistický výjezd

Přihlášky

Každá fakulta přihlašuje svá družstva do všech sportovních odvětví dle pokynů propozic jednotlivých sportů. Za jednotlivá družstva mohou startovat pouze zaměstnanci dané fakulty případně zaměstnanci ČZU a doktorandi fakult v daném školním roce. Všechny další externí reprezentanty fakult musí schválit organizační výbor složený z vedoucích všech družstev.
Přihlášky jednotlivců se podávají u vedoucích jednotlivých fakult (viz p propozice).

Přihlášky družstev podávají vedoucí za celou fakultu řediteli her D.Vavrlovi na KTV telefonicky (3675) nebo el. poštou (vavrla@ktv.czu.cz) do úterý 7.5.2019.

Soupisky družstev před zahájením soutěží.