AM ČR v ledním hokeji 9.-20.dubna 2018

Propozice pro základní část Čechy a Morava duben (9. 4. – 15. 4. 2018)

ZÁKLADNÍ ČÁST – KVALIFIKACE – OBLASTNÍ PŘEBORY

Základní část se bude hrát jednokolově ve 4 oblastních skupinách PRAHA (skupina „A“), ČECHY (skupina „B“), MORAVA JIH (skupina „C“) a MORAVA SEVER (skupina „D“).

Utkání v oblastních skupinách se budou hrát průběžně podle domluvy startujících družstev ve Slaném, v Brně případně v Ostravě.

Vítězové oblastních skupin se stanou vítězi oblastních přeborů za předpokladu, že budou startovat nejméně 3 družstva z příslušné oblasti.

Hrací doba v základní skupině bude 2 x 20 minut.

Nejlepší 2 družstva z oblastních skupin “A“ a „B“ a ze skupiny „C“ a „D“ postoupí do Play-off kde se utkají jednokolově (hracím doba bude 2 x 20 minut) o pořadí ve skupinách ČECHY („A“) a MORAVA („B“), přičemž se budou vzájemné zápasy ve skupinách započítávat.

První 4 družstva ze skupiny ČECHY (A1, A2, A3, A4) a ze skupiny MORAVA (B1, B2, B3, B4) se mezi sebou křížem utkají v Play-off pro semifinále a finále.

MUŽI

  • Skupina „A“ – ZS Slaný (organizací pověřen: Ing. et Mgr. Miloš Fiala, Ph.D.).
    • ČVUT Praha
    • FTVS Praha
    • VŠE Praha
    • ČZU Praha
    • VŠCHT Praha
    • UK Praha
    • Palestra
  • Skupina „B“ – ZS Slaný (organizací pověřen: Ing. et Mgr. Miloš Fiala, Ph.D., Mgr. Petr Valach)
    • ZČU Plzeň
    • U Pardubice
    • U Hradec Králové
    • JČU České Budějovice
    • VŠTE České Budějovice
    • U Ústí n. Labem
  • Skupina „C“ – ZS Brno (organizací pověřen: Mgr. Jakub Havel, Ph.D.)
    • MU FSpS Brno
    • MENDELU v Brně
    • VUT Brno
    • UO Brno
    • UO Vyškov
  • Skupina „D“ – ZS Ostrava (organizací pověřen: Mgr. Michal Šebera)
    • VŠB TU Ostrava
    • U Ostrava
    • FTK Olomouc
    • SU Opava

ŽENY

  • Skupina „ČECHY“ – ZS Slaný (organizací pověřen: Mgr. Petr Novák,  Ing. et Mgr. Miloš Fiala, Ph.D.)
  • Skupina „MORAVA“ – ZS Slaný (organizací pověřen: Mgr. Petr Novák,  Ing. et Mgr. Miloš Fiala, Ph.D.)

Soubory ke stažení